Inotul masters



Campionatele Europene de Inot Masters 2011Riccione 2012 XIIII WORLD MASTERS CHAMPIONSHIPS

Inot masters in Romania


BrasovClujResitaTimisoara
Din dorinta de a contribui la dezvoltarea miscarii masters in Romania, IMRO pune la dispozitia oricarui club de inot masters, in mod gratuit, subdomenii de tip: www.loc.inot-masters.ro, indiferent daca este vorba despre o filiala a IMRO sau un club independent.

Alte organizatii


FRNPM website
FINA logo
Len logo
inotmasters

Mondiale 2012

50 bras masculin:
Locul 36 Kuhn Alexandru 60-64 42.26
Locul 66 Daniel Popescu Rancezi 55-59 42.58
Locul 101 Novak Bela Tibor 50-54 40.86
Locul 80 Iuliu Stefan Follert 45-49 37.55
Locul 133 Enache Eugen Rica 40-44 38.54
Locul 4 Tudor Ignat 35-39 30.88
Locul 84 Dragos Ionescu 34-39 36.72
100 fluture masculin:
Locul 15 Valeriu Buzatu 50-54 1:09.59
Locul 12 Andrei Colta 35-39 1:02.84
50 bras feminin:
Locul 86 Catalina-cristina Pop 50-54 51.28
Locul 38 Roxana Laszlo 30-34 40.00
100 fluture feminin:
Locul 14 Ioana Mitrofan 40-44 1:15.75
Locul 40 Carmen Trimbitas 35-39 1:23.84
200 mixt masculin:
Locul 38 Coltoi Mircea 30-34 2:32.33
Locul 69 Remus Miron 30-34 2:39.55
50 liber masculin:
Locul 86 Daniel Popescu Rancezi 55-59 32.11
Locul 103 Gabi Mitache 40-44 28.34
Locul 217 Enache Eugen Rica 40-44 30.01
Locul 15 Kreiter Josef 35-39 25.71
Locul 69 Toba Alexandru 35-39 27.30
Locul 104 Dragos Ionescu 35-39 28.11
Locul 46 Burcea Emilian 25-29 25.65
Locul 77 Andrei Culea 25-29 26.14
Locul 165 Daniel Comiza 25-29 27.54
400 mixt masculin:
Locul 3 Florea Razvan Ionut 30-35 4:56.04

Locul 37 Coltoi Mircea 30-34 5:43.31
‎50 liber feminin:
Locul 118 Catalina-cristina Pop 50-54 40.03
Locul 80 Ramona Tepelea 40-44 32.99
Locul 95 Burac Daniela - Giconda 40-44 33.40
Locul 77 Carmen Trimbitas 35-39 32.32
50 fluture masculin:
Locul 162 Iulian Stefan Follert 45-49 33.76
Locul 3 Tudor Ignat 35-39 26.76
Locul 15 Kreiter Josef 35-39 27.76
Locul 35 Coltoi Mircea 30-34 28.69
200 liber masculin:
Locul 69 Andrei Culea 25-29 2:17.85
50 fluture feminin:
Locul 11 Albu Lavinia 55-59 39.23
Locul 66 Burac Daniela - Giconda 40-44 37.57
Locul 48 Trimbas Carmen 35-39 34.62
Locul 92 Denisa Niculae 25-29 34.82
200 liber feminin:
Locul 55 Ligia Medrea 40-44 2:43.20
100 bras masculin:
Locul 63 Daniel Popescu Rancezi 55-59 1:36.27
Locul 1 Tudor Ignat 35-39 1:07.89
100 bras feminin:
Locul 65 Caroian Camelia 50-54 1:45.87
Locul 58 Roxana Laszlo 30-34 1:31.18
Locul 52 Denisa Niculae 1:31.15
200 spate masculin:
Locul 1 Florea Razvan Ionut 30-34
Locul 37 Remus Miron 30-34
100 liber masculin:
Locul 101 Daniel Popescu Rancezi 55-59 1:15.42
Locul 37 Valeriu Buzatu 50-54 1:03.49
Locul 123 Gabi Mitache 40-44 1:04.50
Locul 161 Dragos Ionescu 35-39 1:05.33
Locul 38 Burcea Emilian 25-29 56.44
Locul 127 Andrei Culea 25-29 1:00.44
100 liber feminin:
Locul 71 Ligia Medrea 40-44 1:14.01
Locul 74 Ramona Tepelea 40-44 1:14.53
Locul 89 Carmen Trimbitas 35-39 1:14.72
200 spate feminin:
Locul 7 ALBU Lavinia 55-59
Locul 18 Carmen Bunaciu 50-54
Locul 51 MARIA Szekely 45-49
Locul 11 Alina Hristov 30-34